Hizmetlerimiz

Markanız İçin Neler Yaparız?

Markanızın sosyal medya hesaplarının yönetimini ve dijital ortamlardaki tüm imajını büyük bir özveri ve keyifle tasarlıyoruz.
Owom Digital Agency
Owom Digital Agency
Owom Digital Agency
Owom Digital Agency

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ & DANIŞMALIĞI

Günümüzde dijitalde olması gerektiği yerin gerisinde kalan markalar ticaretlerinde bunun eksikliğini çok ciddi bir şekilde hissetmektedir.

Markanızın sosyal medya hesaplarını profesyonel olarak yönetmek, marka bilinirliğini arttırarak satışlarınızın yükselmesini veya hedef kitlenize daha hızlı biçimde ulaşmanızı sağlar.

GÖRSEL TASARIM ATOLYESİ

DİJİTAL GÖRSEL TASARIMI

Günümüz koşullarında her yaştan insanın içinde bulunduğu ve çokça vakit geçirdiği online mecralar için görsel tasarım hizmeti vermekteyiz. Başlıca; sosyal medya hesaplarınızın post tasarımları, web sitesi tasarımı ve mevcut sitenize ait içerik görsellerinin tasarımları, video tasarımları gibi…

BASILI GÖRSEL TASARIMI

Geleneksel görsel tasarımdan hiçbir zaman vazgeçmedik. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek en büyük mutluluğumuz. Katalog, broşür, basın ilanı, el ilanı, dergi, insert, afiş, outdoor – indoor, fuar stand tasarımı ve uygulaması gibi bir birçok hizmeti büyük bir zevkle sunmaktayız.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Markanızın duruşunu, saygınlığını, bilinirliğini ve imajını temsil eden profesyonel olarak yapılması gereken görsel kimliğidir. Eksiksiz ve iyi hazırlanmış bir kurumsak kimlik tasarımı, müşterilerinizin daha çabuk ve rahat biçimde dikkatini çekmenizi sağlarken saygınlığınızı ve prestijinizi artırır.

WEB SİTESİ TASARIMI & YAZILIMI

Owom Digital bir web sitesi geliştirirken, siteyi güzel ve görsel olarak etkileyici hale getirmek için web tasarımın temel unsurlarını uygularken, aynı zamandan modern ve trend tasarımlarla markanın dış görünüşüne şık bir dokunuş sağlar.