Grafik Tasarım

Owom Digital AgencyGrafik tasarım özünde, verilmek istenen mesajın metin ve görsel ile sentezlenerek,
bir fikri temsil etme sanatıdır.

Her iş ilk işimiz gibi heyecan duyuyor ve aşkla tasarım yapıyoruz.
Bütün çalışmalarda markaya özel renk tonları seçip,
büyük bir özenle çalışmalar yapıp müşterilerimize alternatifli biçimde sunuyoruz.

Owom Digital’in kreatif ekibi olarak başlıca amacımız en net ve anlaşılır şekilde istediğimiz duygu ve düşünceleri karşı tarafa hissettirebilmektir.
Bunun için görsellerin bir bakışta anlaşılır ve özgün tasarımlarla dikkat çekici olmasına özen gösteririz.

Müşterilerimizin isteklerini tecrübemizle birleştirip en güzel yoldan sonuca varmak için birçok analiz ve araştırma yaparız.
Tasarımda vermek istediğimiz mesajı maksimum düzeyde iletmeye çalışırız. Tasarımlarımız, offline ve online hayatta farklı olmanızı sağlar.

NELER TASARLARIZ

KURUMSAL KİMLİK

Markanızın duruşunu, saygınlığını, bilinirliğini ve imajını temsil eden profesyonel olarak yapılması gereken görsel kimliğidir.

BASKI TASARIMLARI

Katalog, broşür, basın ilanı, el ilanı, dergi, insert, afiş, outdoor – indoor, fuar stand tasarımı ve uygulaması gibi bir birçok hizmeti büyük bir zevkle sunmaktayız.

WEB TASARIMI

Modern, kullanıcı deneyimine uygun ve sadece güzel gözükmesinin yanı sıra işlerinizi kolaylaştıran ayrıca maddi açıdan size getirisi olabilecek çözümler sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA

Amacımız markaların tüketiciler ile aralarındaki mesafeyi yok etmek ve bilinirlik olarak herkesin her nerede olursa olsun sadece bir tıkla ulaşılabilir olmasını sağlamak.

SUNUM TASARIMLARI

Markanızın hem iç iletişimde kullandığı hem müşterileriniz için hazırlamanız gereken sunumları sizler için zengin görsel tasarımlarla birlikte biz hazırlıyoruz.

DİJİTAL TASARIMLAR

Online olarak ihtiyaç duyduğunuz bütün görsel içerikleri hazırlıyoruz. Dijital olarak her yerde platformda senkronize biçimde ilerlemenizi sağlıyoruz.

Owom Digital Agency

GÖRSEL TASARIM NEDEN ÖNEMLİ

Herkesin bildiği bir marka olmak hiç zor değil! Güçlü rekabet koşulları ve günümüzde her işletmenin alternatifin çok olması dikkate alındığında görsel tasarım ve reklam çalışmalarının titizlikle yürütülmesi markanız açısından ciddi önem taşır.

Müşterilerinizi ilk bakışta etkilemek, dikkatini çekebilmek için Owom Digital’in markanız için tasarlayacağı, geliştireceği ve yöneteceği reklam modellerini incelemek için

SİZİ OWOM AİLESİNİN İÇİNDE GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ!